Структура та розмір лагу інвестицій в проекти та програми будівельної галузі

Структура и размер лагу инвестиций в проекты и программы строительной отрасли
Structure and size lagu of investments in projects and programs of a build industry
Є.Ю. Антипенко., В.І. Доненко., В.О. Поколенко., Ю.А. Чуприна., Д.О. Приходько
капітальні вкладення, проект, виробничі фонди, фінансовий чинник, часовий чинник, просторовий чинник, інвестиційний проект, організаційний чинник
Розроблено класифікацію лагу капітальних вкладень, яка відображає його використання на кожному етапі інвестиційного проекту. Показано, що урахування лагів в оцінці ефективності інвестиційних проектів потрібно на кожному з етапів життєвого циклу виробничих фондів.
Разработана классификация лагу капитальных вложений, которая отображает его использование на каждом этапе инвестиционного проекта.
Developed classification lagu of capital investments, which represents his use on every stage of investment project of Table.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Управління проектами
Запорізька державна інженерна академія, Запоріжжя; Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ
  1. Анчишкин А.И. Прогнозирование роста социалистической экономики / А.И. Анчишкин – М.: экономика, 1973. – 294 с.
  2. Краткие методические указания по определению величины лага капитальных вложений в отраслях промышленности и народного хозяйства. Методы и практика определения эффективности капитальных вложений и новой техники / Институт наук: Сб. научной информации 18. – М.: Наука, 1971. – С. 128-131.
  3. Седелев Б.В. Оценка распределительных лагов в экономических процессах / Б. В. Седелев М.: Экономика, 1977. – 192 с.
  4. Серов В.М. Инвестиционный менеджмент /

В.М. Серов.  М.: ИНФРА-М, 2000. – 272 с.