ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА БАЗІ ERPP (ENTERPRISE RESOURCES PLANNING IN PROJECT) ТА APE (ADMINISTRATED PROJECTS OF THE ENTERPRISE) СИСТЕМ

Информационная технология управления проектами на базе ERPP (enterprise resources planning in project) и APE (administrated projects of the enterprise) систем
Information technology of management projects on a base erpp (enterprise resources planning in project) and ape (administrated projects of the enterprise) systems
Ю.М.Тесля., А.О.Білощицький., Н.Ю.Тесля
управління проектами, інформаційні технології, програмні засоби
Розглянуто особливості створення інформаційних технологій на проектно-орієнтованих підприємствах. Показано неповноту формальних засобів управління проектами в умовах матричної організації управління проектами і підприємствами. Запропоновано структуру інформаційних систем управління ресурсами проектів та адміністрування проектів підприємств.
Рассмотрены особенности создания информационных технологий на проектно-ориентированных предприятиях. Показана неполнота формальных средств управления проектами в условиях матричной организации управления проектами и предприятиями. Предложена структура информационных систем управления ресурсами проектов и администрирования проектов предприятий.
The features of creation of information technologies are considered on project-oriented enterprises. Incompleteness of formal facilities of management projects is rotined in the conditions of matrix organization of management projects and enterprises. The structure of management informations by resources projects and administration of projects of enterprises is offered.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Управління проектами
  1. Elaine Marmel. Microsoft® Project 2007 Bible /Elaine Marmel// Wiley Publishing, Inc., Indianapolis, Indiana, USA. – 2007. – 921 c.
  2. Богданов В.В. Управление проектами в Microsoft Project 2007/В.В. Богданов// Учебный курс. – СПб.: Питер, 2008. – 592 с.
  3. Бушуева Н.С. Модели и методы проактивного управления программами организационного развития /Н.С.Бушуева//- Монография. – К.: Наук. світ,
    2007. – 199 с.
  4. Клиффорд Ф. Грей Управление проектами/Клиффорд Ф. Грей, Эрик У. Ларсон// М.:Дело и Сервис, 2007. – 608 с.
  5. Тесля Ю.М. Системна організація управлінських взаємодій як інструмент підвищення ефективності реалізації складних проектів /Ю.М.Тесля, І.І.Оберемок, О.Г.Тімінський// Вісник Черкаського державного технологічного університету.–Черкаси: ЧДТУ,2008.-№2.–С.100-105.
  6. Тесля Ю.Н. Концепция программно-информационного конвейера в матричных информационных технологиях управления сложными народнохозяйственными проектами /Ю.Н.Тесля// Вісник Сумського держуніверситету, серія: Технічні науки, №16-2000. С.77-83