КОНЦЕПЦІЯ БАГАТОМОДЕЛЬНОГО ПІДХОДУ ДО РОЗРОБКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У МІСТОБУДІВНИЦТВІ

Концепция многомодельного подхода к разработке интеллектуальних СППР в градостроительстве
Conception of a much model approach to design intelligent DSS in town building
Г.А. Гайна
містобудівництво, системи підтримки прийняття рішень, штучний інтелект, гібридні системи, нечіткі системи, нейронні мережі, генетичні алгоритми
Розглянуто підходи щодо створення системи підтримки прийняття рішень у містобудівництві з використанням сучасних інтелектуальних інформаційних технологій. Визначено напрям досліджень, проаналізовано переваги і недоліки інтелектуальних моделей, запропоновано концепцію гібридної інтелектуальної системи у містобудівництві.
Рассматривается концепция создания гибридной интеллектуальной системы поддержки принятия решений для управления задачами градостроительства.
Considered conception creation of a hybrid intellectual system DSS for management tasks in town building.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Інформаційні технології управління
  1. Бачурина С.С. Мегаполис: методы и модели управления процессами комплексной реконструкции сложившейся настройки./ С. С. Бачурина ­ –М.: СИНТЕГ, 2004. – 224 с.
  2. Сетлак Г. Интеллетуальные системы поддержки принятия решений. / Г. Сетлак.–К.: Логос, 2004. – 251 с.
  3. Ротштейн О.П., Діагностика на базі нечітких відношень в умовах невизначеності./ О.П. Ротштейн,
    Г.Б  Ракітянська.–Вінниця: УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2006. – 275 с.
  4. Колесников А.В. Методология и технология решения сложных задач методами функциональных гибридных интеллектуальных систем. / А.В. Колесников, И.А. Кириков.–М.:ИПИ РАН, 2007. – 387 с.
  5. Батюк А.Є. Інформаційні системи в менеджменті./ А.Є. Батюк, З.П. Двуліт,
    К.М.  Обельовська. – Львів: Національний університет “Львівська політехніка”, “Інтелект-Захід”, 2004. – 520 с.