ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ УМОВНО-ЗАМКНЕНИХ СТРУКТУРНИХ МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Принципы построения условно-замкнутых структурных моделей организационных систем управления
Principles of construction of the de bene esse reserved structural models of organizational control system
В.Б. Задоров., Г.В. Красовська., К.М. Красовський
системний аналіз, цільовий аналіз, організаційна система управління, управляючий елемент, об’єкт управління, зовнішнє середовище, елемент зовнішнього середовища, зв’язок, характер зв’язку
Створено узагальнену інформаційну модель організаційної системи управління, що дасть змогу здійснити універсальним підхід до моделювання таких систем, поступово еволюційно деталізувати елементи моделі, підвищити контроль над процесом системного аналізу та рішеннями, що приймаються системним аналітиком.
Создана обобщенная информационная модель организационной системы управления, которая даст возможность осуществить универсальным подход к моделированию таких систем, постепенно эволюционно детализировать элементы модели, повысить контроль над процессом системного анализа и решениями.
The generalized informative model of organizational control system, which will enable to carry out universal going near the design of such systems is created, gradually evolutional to go into detail model elements, promote control above the process of analysis of the systems and gradually evolutional to go into detail model elements.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Інформаційні технології управління
  1. Балашов Е.П. Эволюционный синтез систем. /

Е. П. Балашов – М.: Радио и свзь, 1985. – 328 с.

1. Волкова В.Н. Основы теории систем и системного анализа./ В.Н. Волкова, А.А. Денисов.– СПб : СПбГТУ, 2001. – 370 с.
  2. Голышев Л.К. Сложные системы с развитой функцией информационно-аналитической поддержки управления. Элементы теории, методологии, практики. (Монография) /Л. К. Голышев. К.: Державний науково-дослідний інститут інформації та моделювання економіки. 2001 – 253 с.
  3. Задоров В.Б. Системний аналіз об’єктів і процесів: технологічні основи: Навчальний посібник. /Задоров В.Б– К.:КНУБА, 2003. – 276 с.
  4. Згуровський М.З. Основи системного аналізу./ М.З. Згуровський, Н.Д. Панкратова. – К., 2007. – 544 с.
  5. Маторин С.И. Моделирование организационных систем в свете нового подхода «Узел-Функция-Объект» // С.И. Маторин, А.С. Попов, В.С.  Маторин.: НТИ. Сер. 2.- №1-. М.: ВИНИТИ, 2005. – С. 1-8.
  6. Основы системного анализа и проектирования АСУ: учебное пособие / А.А. Павлов, С.Н. Гриша, В.Н. Томашевский и др.; под общ. ред. А.А. Павлова. – К.: Вища школа, 1991. – 367 с.
  7. Перегудов Ф.И., Тарасенко Ф.П. Введение в системный анализ: Учеб. пособие для вузов./Перегудов Ф.И., Тарасенко Ф.П – М.: Высш. шк., 1989. – 367 с.
  8. Тарасенко Ф.П. Прикладной системный анализ./Ф. П. Тарасенко – Томск: Изд-во Томского университета, 2004. - 186 с.