УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ ДОВІРОЮ В ПРОГРАМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НА ОСНОВІ КОГНІТИВНИХ КАРТ

Управление стратегическим доверием в программах организационного развития на основе когнитивных карт
Strategic trust management in the programs of organizational development based on cognitive maps
Н.С. Бушуєва., В.В. Гоц
управління проектами, управління довірою, програма організаційного розвитку
Визначено поняття довіри та фактори, що впливають на рівень довіри в програмах організаційного розвитку.
Определено понятие доверия в программах организационного развития. Исследованы факторы, которые влияют на уровень доверия в программах организационного развития.
The concept of trust in the programs of organizational development. The factors that influence the level of confidence in the programs of organizational development program are investigated.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Технології управління розвитком
  1. Бушуева Н.С Модели и методы проактивного управления программами организационного развития /Н.С. Бушуєва.- К.: Наук. світ, 2007. - 270 с.
  2. Бушуєв С.Д., Динамічне лідерство в управлінні проектами: Монографія / Українська асоціація управління проектами. – 2-е вид / С.Д. Бушуєв, В.В. Морозов. – К.:, 2000. -312с. Рос. мовою.
  3. Дж. Родни Тернер Руководство по проектно-ориентированному управлению / Пер. с англ. Под общ. ред. Воропаева В.И. - М.: Издательский дом Гребенникова, 2007. - 550 с.
  4. Фукуяма Ф. Доверие: социальные добродетели и путь к процветанию: пер. с англ. / Ф. Фукуяма. — М.: ООО «Издательство ACT»: ЗАО НПП «Ермак», 2004. — 730 с
  5. Скрипкина Т.П. Психология доверия: Учеб. пособие для студ. высш. пед. учеб. заведений /
    Т.П. Скрипка.
    – М.: Издательский центр «Академия», 2000. – 264 с.
  6. Максимов В.И., Корноушенко Е.К. Аналитические основы применения когнитивного подхода при решении слабоструктурированных задач /
    В.И. Максимов, Е.К. Корноушенко
    . Труды  ИПУ, вып.2, 1998.
  7. Бушуев С.Д. Управление проектами: основі профессиональных знаний и система оценки компетентности проектных менеджеров / С.Д. Бушуев, Н.С. Бушуева (National Competence Baseline., NCB UA Version 3.0) К.: ІРІДІУМ, 2006.-208 с.
  8. Уїльям Дейвід, Парр Тім Управління програмами на підприємстві: Створення реальної цінності за допомогою програм і проектів проведення реформувань / Уїльям Дейвід, Парр Тім. - пер. з англ; За наук. Ред. Є.Є. Козлова – Дніпропетровськ: Баланс Бізнес Букс, 2005. – 320 с.
  9. Лучко М.Л. Этика бизнеса – фактор успеха. – М.: Изд-во Эксмо, 2006. – 320 с.
  10. Кулинич А.А. «Методология когнитивного моделирования сложных плохо определенных ситуаций». Вторая международная конференция по проблемам управления (17-19 июня 2003 г., ИПУ РАН, Москва 2003 г.), избранные труды, т.2, с. 219-226.