АНАЛІЗ ЗАДАЧ СПІВВІДНОШЕННЯ АПАРАТНИХ І ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ ПРИ ПОБУДОВІ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ АВТОНОМНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

Анализ задач соотношения аппаратных и программных средств при построении систем управления автономными объектами
The tasks analysis of a relation of hardware and software components at creation of control systems for standalone objects
В.М.Скіданов., Т.О.Забава
керування, автономний об’єкт, апаратні та програмні засоби
Обґрунтовано необхідність оптимізації співвідношення апаратної та програмної складової мікропроцесорних систем керування автономних об’єктів, наведено конкретні приклади, запропоновано підходи до програмної реалізації довільних комбінаційних логічних функцій.
Обоснована необходимость оптимизации соотношения аппаратной и программной составляющей микропроцессорных систем управления автономными объектами, приведены конкретные примеры, предложены подходы для программной реализации произвольных комбинационных логических функций.
Necessity of optimisation of a relation of a hardware and program component of microprocessor’s systems of handle is proved by standalone objects, concrete examples are resulted, approaches for program implementation of any combinative logical functions are offered.
Управління розвитком складних систем, номер 1, 2010
28 Май 2010
Управління технологічними процесами
  1. Полупроводниковые преобразователи в автономном электроприводе постоянного тока /В.Б. Павлов, А.К.Шидловский, В.М.Скиданов, В.А.Рычков. - К.: Наук.Думка, 1987. - 284 с.
  2. Лазарев В.Г., Пийль Е.И. Синтез управляющих автоматов/В.Г. Лазарев, Е.И. Пийль. - М.: Энергия, 1978.- 408с.