КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ. ПРИНЦИПИ РОЗРОБКИ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ

КЛЮЧЕВЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ ЭФФЕКТИВНОСТИ. ПРИНЦИПЫ РАЗРАБОТКИ КЛЮЧЕВЫХ ПОКАЗАТЕЛЕЙ ЭФФЕКТИВНОСТИ ДЛЯ БЮДЖЕТНОЙ СФЕРЫ
KEY PERFORMANCE INDICATORS. PRINCIPLES OF KEY PERFORMANCE INDICATORS FOR BUDGET AREAS
С.В. Цюцюра., О.В. Криворучко., М.І. Цюцюра
Ключові показники ефективності (англ. Key Performance Indicators - KPI), збалансовані показники (Balanced Scorecard (BSC) )
Присвячено принципам формування системи ключових показників ефективності бюджетної сфери та визначенню ролі ключових показників при аналізі її діяльності.
Посвящено принципам формирования системы ключевых показателей эффективности KPI бюджетной сферы и определению роли ключевых показателей при анализе ее деятельности.
Dedicated to the principles of formation of key performance indicators KPI public sector and to determine the role of key figures in the analysis of its activities.
Управління розвитком складних систем, номер 10, 2012
31 Май 2012
Управління проектами
Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ; Київський національний торговельно-економічний університет, Київ
  1. Колпаков В.М. Теория и практика принятия управленческих решений: Учеб. Пособие/В.М.Колпаков. – К.: МАУП, 2000. – 256 с.: ил.
  2. Литвак Б.Г. Разработка управленческого решения: Учеб./Б.Г.Литвак. – М.:Дело, 2000. – 392 с.
  3. Клочков А. К. KPI и мотивация персонала. Полный сборник практических инструментов./ А.К.Клочков. — Эксмо, 2010. — 160 с. — ISBN 978-5-699-37901-9
  4. Мейер М.В. Оцінка ефективності бізнесу. /пер. з англ./М.В.Мейер. - М.: Ізд-во "Вершина", 2008.
  5. Дерлоу Д. Ключові управлінські рішення. Технологія прийняття рішень: /пер. з англ./Д.Дерлоу. – К.: Всеувито, Наукова думка 2001. – 242 с. – (Сер. "Усе про менеджмент").
  6. Литягин А.А. Реальное целевое управление. Практика реального внедрения и использования GOAL-технологии А. Литягина. — Альпина Паблишерз, 2010. — 352 с. — ISBN 978-5-9614-1071-6.
  7. Introducing KPI in government sector. Possible futures for HR functions. David Owens and Anne Keegan, 2008.