УНІФІКАЦІЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕКОНСТРУКЦІЇ СИСТЕМ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

УНИФИКАЦИЯ ПРОЦЕССОВ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЕКТАМИ РЕКОНСТРУКЦИИ СИСТЕМ ЦЕНТРАЛИЗОВАННОГО ТЕПЛОСНАБЖЕНИЯ
UNIFICATION OF PROJECT MANAGEMENT PROCESSES FOR RECONSTRUCTION DISTRICT HEATING
Ю.Н. Харитонов
системы теплоснабжения, управление проектами и программами, метод алгоритмического управления проектами
На основі моделі проактивного управління проектами реконструкції систем теплопостачання запропоновано метод алгоритмічного управління, що забезпечує уніфікацію процесів управління.
На основе модели проактивного управления проектами реконструкции систем теплоснабжения предложен метод алгоритмического управления, обеспечивающий унификацию процессов управления.
Based on the model of proactive project management reconstruction of heating systems a method of algorithmic control providing standardization of management processes.
Управління розвитком складних систем, номер 11, 2012
31 Май 2012
Управління проектами
Национальный университет кораблестроения им. адмирала Макарова, Николаев
  1. Енергетична стратегія України на період до 2030 року // Відомості Міністерства палива та енергетики України, Інформ. - анал. бюлетень МПЕ: Спецвипуск. – К.: МПЕ, 2006. – 114 с.
  2.  Євтухова Т.О. Сучасний стан комунальної енергетики України [Текст] / Т.О. Євтухова, А.І. Симборский // Проблеми загальної енергетики, 2008.–№17– С. 31-36.
  3. Energy Conservation Best Practices The Communal Services Sector: Heat Supply, Water Supply. Tariff Reform and Communal Services Enterprises Restructuring in Ukraine. Contract num.: OUT LAG-I-805-99-00035-00 Task Order 805.
  4. Методичні  рекомендації з розроблення енерго - таекологоефективних схем теплопостачання населених пунктів  України. Наказ Мінбуду України від 26 квітня 2006 р. № 147.
  5. Харитонов Ю.Н. Модель проактивного управления в проектахреконструкции муниципальных систем теплоснабжения [Текст] /Ю.Н. Харитонов // Вісник інженерної академії України: Теоретичний та науково-практичний журнал:– Київ, 2010.– №3-4.–С.284-287.