ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

ПРАКТИКА ПРИМЕНЕНИЯ КЛЮЧЕВЫХ ПОКАЗАТЕЛЕЙ ЭФФЕКТИВНОСТИ И ВНЕДРЕНИЕ СИСТЕМЫ ЦЕЛЕВОГО УПРАВЛЕНИЯ
PRACT ICED KEY PERFORMANCE INDICATORS AND IMPLEMENTATION OF TARGET MANAGEMENT
С.В. Цюцюра., О.В. Криворучко., М.І. Цюцюра
ключові показники ефективності (KПЕ ), бюджетна сфера, державні службовці, програмно - цільовий метод, цільова комплексна програма (ЦКП)
Розглянуто принципи визначення і формування системи ключових показників ефективності (КПЕ) групи ключових показників ефективності для діяльності служб з управління персоналом державних органів з метою реалізації єдиної кадрової політики в державних структурах та забезпечення своєчасного, об'єктивного і всебічного аналізу роботи кадрової служби.
Рассмотрены принципы определения и формирования системы ключевых показателей эффективности (КПЭ) группы ключевых показателей эффективности для деятельности служб по управлению персоналом государственных органов с целью реализации единой кадровой политики в государственных структурах и обеспечения своевременного, объективного и всестороннего анализа работы кадровой службы.
Dedicated to the principle of determining and forming a system of key performance indicators (KPIs) of the key performance indicators for services activities HR and public bodies to implement a unified personnel policy in government and providing timely, objective and comprehensive analysis of the HR department.
Управління розвитком складних систем, номер 11, 2012
31 Май 2012
Управління проектами
Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ; Київський національний торговельно-економічний університет, Київ
  1. Цюцюра С.В. Ключові показники ефективності. Принципи розробки ключових показників ефективності для бюджетної сфери. // Управління розвитком складних систем. Цюцюра С.В., Криворучко О.В., Цюцюра М.І – 2012. – Вип. 10. – С. 00-00.
  2. Колпаков В.М. Теория и практика принятия управленческих решений: учеб. пособие. В.М. Колпаков. – К.: МАУП, 2000. – 256 с.: ил.
  3. Литвак Б.Г. Разработка управленческого решения: учеб. / Б.Г.Литвак.– М.:Дело, 2000. – 392 с.
  4. Клочков А. К. KПЕ и мотивация персонала. Полный сборник практических инструментов. — Эксмо, 2010. — 160 с. — ISBN 978-5-699-37901-9
  5. Мейер М.В. Оцінка ефективності бізнесу. Пер. з англ. - Мейер  М.В. М.: Ізд-во "Вершина", 2008. с. 68.
  6. Дерлоу Д. Ключові управлінські рішення. Технологія прийняття рішень: пер. з англ. Д. Дерлоу –  К.:
  7. Всеувито, Наукова думка 2001. – 242 с. – (Сер. "Усе про менеджмент").
  8. Литягин А.А. Реальное целевое управление. Практика реального внедрения и использования GOAL-технологии А. Литягина. — Альпина Паблишерз, 2010. — 352 с. — ISBN 978-5-9614-1071-6.
  9. Румянцева З.П. Общее управление организацией: принципы и процессы: 17-модульная программа для менеджеров «Управление развитием организации». Модуль 3. – З.П. Румянцева.М.: «ИНФРА-М», 1999. – 336 с.
  10. Ременников В.Б. Разработка управленческого решения: учеб. пособие для вузов.В.Б. Ременников - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2000. - 140 с.
  11. Смирнов Э.А. Управленческие решения. Э.А. Смирнов.– М.: ИНФРА-М, 2001. – 264 с. – (Серия «Вопрос-ответ»).
  12. Фатхутдинов Р. А. Управленческие решения: Учебник. 4-е изд., перераб. и доп. Р.А. Фатхудинов.- М.: ИНФРА-М, 2001. - 283 с.
  13. Голоктеев К.І., Управление производством: инструменты, которые работают., К.І. Голоктеев., И.Т.Матвеев И Т.  - Санкт-Петербург: Питер, 2008. ISBN 978-5-91180-599-9
  14. Introducing KPI in government sector. Possible futures for HR functions. David Owens and Anne Keegan, 2008.