ПОПЕРЕДНЄ ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛЯ ПРОЕКТІВ

портфель проектів, реконструкція
портфель проектов, реконструкция
portfolio, reconstruction
Hа основі розроблених на початок формування портфеля проектів ключових факторів: тактичних цілей організації, техніко-технологічних вимог до продукту проекту, доступних ресурсів, а також прогнозних показників проектів, які можуть бути реалізовані, розроблено модель попереднього формування портфеля проектів.
Hа основе разработанных на начало формирования портфеля проектов ключевых факторов: тактических целей организации, технико-технологических требований к продукту проекта, доступных ресурсов, а также прогнозных показателей проектов, которые могут быть реализованы, разработана модель предварительного формирования портфеля проектов.
On the base developed at the beginning of a portfolio of key factors: the tactical goals of the organization, technical and technological requirements to the product of the project, the resources available, as well as the targets of projects that can be implemented prior model developed a portfolio of projects.
Управління розвитком складних систем, номер 13, 2013
17 Май 2013
Управління проектами
Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова, Николаев
  1. Модели, методы и алгоритмическое обеспечение проектов и программ развития наукоемких производств: Монография / А.М. Возный, В.В.Драгомиров, А.Я. Казарезов, К.В.Кошкин, Н.В.Фатеев, Ю.Н. Харитонов, С.К.Чернов. – Николаев: НУК, 2009.–194 с.
  2. Механизмы управления проектами и программами регионального и отраслевого развития: Монография / В.Н.Бурков, В.С. Блинцов, А.М. Возный, К.В.Кошкин, К.М. Михайлов, Ю.Н. Харитонов, С.К.Чернов, А.Н. Шамрай. – Николаев: вид-тво Торубара О.С., 2010–176 с.
  3. Харитонов Ю.Н. Модель управления формированием проектов реконструкции систем теплоснабжения [Текст] /Ю.Н. Харитонов // Вісник інженерної академії України: Теоретичний та науково-практичний журнал. – К., 2010.– №1.– С.286-290
  4. Азаров Н.Я. Інноваційні механізми управління програмами розвитку [Текст]/ Н.Я. Азаров, Ф.О. Ярошенко, С.Д. Бушуєв. – К.: "Саммит-Книга", 2011. – 528 с.
  5. Куковський А.Г. Аналітичні методи оцінювання конкурентоспроможності підприємств [Текст] / А.Г. Куковський, В.А. Познаховський // Вісник інженерної академії України: Теоретичний та науково-практичний журнал. – К., 2010.– №2.– С. 262-266