СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ СТУДЕНТІВ З РОЗГАЛУЖЕНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Системы управления учебным процессом студентов с разветвленной организацией дистанционного обучения в высшем учебном заведении
Systems learning management students with of branched organization distance Learning in higher education
О.В. Федусенко., О.О. Рафальська
інформаційні технології, навчальний процес, автоматизована система управління, розгалужена організація дистанційного навчання
информационные технологии, учебный процесс, автоматизированная система управления, разветвленная организация дистанционного обучения
information technologies, educational process, the automated control system, a ramified organization of distance learning
Наведено огляд наявних систем управління навчальним процесом, проаналізовано їх функціональні можливості та запропоновано модель розгалуженої організації дистанційного навчання.
Приведен обзор существующих систем управления учебным процессом, проанализированы их функциональные возможности и предложена модель разветвленной организации дистанционного обучения.
The article offers an overview of existing learning management systems, analyzed their functionality and proposed a model of branched organization distance Learning.
Управління розвитком складних систем, номер 13, 2013
17 Май 2013
Інформатизація вищої освіти
  1. Федусенко О.В., Рафальська О.О. Розробка загальної концептуальної моделі дистанційного розгалуженого курсу// Управління розвитком складних систем. – 2011. – Вип. 8. С. – 92 – 95
  2. Архангельский С.И. Лекции по научной организации учебного процесса  в высшей школе. – М.: Высш. Шк., 1976. – С. 5 – 68.
  3. Автоматизация управления вузом / А.Я. Савельев, Ю.Б. Зубарев, В.Е. Коваленко, Т.А. Колоскова. – М.: Радио и связь, 1984. – 176 с.
  4. Автоматизация управления высшей школой / В.З. Ямпольский, О.М. Петров, И.Л. Чудинов, В.В. Валентинов. – Воронеж: Изд-во Воронеж. ун-та, 1987. – 176 с.
  5.  Анализ состояния разработки АСУ ВШ: Обзорная информация.  – М.: НИИВШ, 1979. – Вып. 1. – 64 с.
  6. Режим доступу: http://www.ndipit.com.ua.
  7. Режим доступу: http://www.kitsoft.com.ua
  8. Режим доступу: http://www.politek-soft.kiev.ua.
  9. Петрович Й.М., Римар Ю.М. «Інформаційні системи управління навчальним процесом у ВНЗ: порівняльний аналіз», – Національний університет “Львівська політехніка”.
  10. Закон України «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах».