МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ЕНЕРГІЇ ПРОЕКТІВ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

МЕХАНИЗМ ФОРМИРОВАНИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКОЙ ЭНЕРГИИ ПРОЕКТОВ ОРГАНИЗАЦИОННОГО РАЗВИТИЯ
THE MECHANISM OF FORMATION OF ENTREPRENEURIAL ENERGY DEVELOPMENT PROJECTS
Н.П. Ярошенко
модель, механізм, підприємницька енергія, контекст, розвиток організацій
модель, механизм, предпринимательская энергия, контекст, развитие организаций
model, mechanism, entrepreneurship energy, context, organization development
Розглянуто модель та механізм формування підприємницької енергії в розвитку організацій на основі проектів і програм.
Рассматривается модель и механизм формирования предпринимательской энергии в развитии организаций на основе проектов и программ.
Consider the model and mechanism of creation entrepreneurship energy for development of organizations through projects and programs.
Управління розвитком складних систем, номер 14, 2013
26 Июнь 2013
Управління проектами
  1. Азаров М.Я. Інноваційні механізми управління програм розвитку / М.Я. Азаров, Ф.О. Ярошенко, С.Д Бушуєв. – К.: «Самміт книга», 2011. – 564 с.
  2. Ярошенко Ф.А. Управление инновационными проектами и программами на основе системы знаний Р2М: Монография // Ф.А. Ярошенко, С.Д. Бушуев, Х. Танака. – К.: «Саммит книга», 2011. – 268 с.
  3. Бушуев С.Д. Основы профессиональных знаний и система оценки компетенции проектных менеджеров (National Competence Baseline, NCB UA Version 3.10) / С.Д. Бушуев, Н.С. Бушуева. – К.: ІРІДІУМ, 2010. – 225 с