ІНТЕГРАЦІЯ ФАКТОРНОГО ТА ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ ДО ОЦІНКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ИНТЕГРАЦИЯ ФАКТОРНОГО И ПРОЕКТНО-ОРИЕНТИРОВАННОГО ПОДХОДА К ОЦЕНКЕ КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТИ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ
NTEGRATION of FACTOR AND PROJECT-ORIENTED GOING is NEAR ESTIMATION of COMPETITIVENESS of BUILDING ENTERPRISES
Медяник О.І.
Medyanik O.
конкурентоспроможність, будівельна організація, інвестор, ієрархія параметрів, проектно-цільовий підхід, вартісно-орієнтований підхід
конкурентоспособность, строительная организация, инвестор, иерархия параметров, проектно-целевой подход, ценностно-ориентированный подход
competitiveness, builder, an investor, a hierarchy of parameters, project-oriented approach, value-oriented approach
Відображено зміст моделі оцінки конкурентоспроможності будівельних підрядних організацій, яка, на відміну від традиційних підходів, враховує сучасні вимоги щодо організації операційної системи генпідрядника як провідної ланки втілення будівельних проектів.
Отражено содержание модели оценки конкурентоспособности строительных подрядных организаций, которая, в отличие от традиционных подходов, учитывает современные требования по организации операционной системы генподрядчика как ведущего звена воплощения строительных проектов.
Displaying content model assessing the competitiveness of construction contractors, which, unlike traditional approaches that take into account the current requirements of the operating system as a leading prime contractor level implementation of construction projects.
Управління розвитком складних систем, номер 16, 2013
Управление развитием сложных систем, номер 16, 2013
Management of development of complex systems, Number 16, 2013
01 Ноябрь 2013
УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ

1.     Рижакова Г.М. Методичні підходи до управління конкурентоспроможністю підприємства в контексті забезпечення економічної безпеки / Г.М. Рижакова //
Зб. наукових праць «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин».
– Вип. 28. – Ч. 2. – К.: КНУБА, 2012. – С. 59-69.

2.     Ареф'єва О.В. Підхід до формування конкурентоспроможності господарського потенціалу підприємств // Проблеми підвищення ефективності інфраструктури.

3.     Амосов О.Ю. Оцінка потенціалу конкуренто-спроможності як основного аспекту розвитку підприємства / Амосов О.Ю. // «Проблеми економіки», НДЦ Індустріальних проблем розвитку НАН України,
№ 3, 2011. – С. 79 – 83.

4.     Бланк И.А. Управление финансовой безопасностью предприятия /И.А.Бланк. – К.: Ника-Центр, 2002. – 751 с.

5.     Бондаренко Г.С. Управління конкуренто-спроможністю автотранспортного підприємства: дис. канд. екон. наук: 08.06.02 / Харківський національний автомобільно-дорожній ун-т. – Х., 2001. – 201 арк. - Бібліогр.: арк.171-185.

6.      Воронкова А.Э. Стратегическое управление конкурентоспособным потенциалом предприятия: диагностика и организация. [Текст]. – Луганск: изд-во Восточноукраинского национального университета.
– 2000. – 315 с.

7.     Макущенко М.П. Підвищення рівня конкуренто-спроможності будівельних підприємств Донецької області / О.П. Макущенко // Зб. наук. праць «Економіка будівництва і міського господарства», 2011, Т.7, №2. – С.115–121.

8.     Россіхіна О.Є. Вплив конкурентоспроможності продукції на конкурентоспроможність будівельного підприємства / О.Є. Россіхіна // Науковий журнал «Економіка розвитку». – Х: ХНЕУ, 2011, № 3(59).
–С. 88-91.

9.      Сухая И.В. Выбор стратегий для обеспечения конкурентоспособности предприятий молочной промышленности. Авт. дис. к.е. 08.00.04. – КНУХТ, 2008. – 20 с.

10.   Фатхутдинов Р.А. Конкурентоспособность: экономика, стратегия, управление. / Р.А Фатхутдинов. –М.: Инфра-М, 2001. – 312 с.

11.   Царенко О.В. Основні напрями розвитку теорії конкурентних переваг. / О.В.Царенко // Інвестиції: практика та досвід, №7. –2009. – С. 57-60.

12.  Чухрай Н.І. Формування інноваційного потенціалу підприємства: маркетингове та логістичне забезпечення: Монографія. [Текст] – Львів, Вид-во Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. – 186 с.