КОНЦЕПЦІЯ ГІБРИДНОГО ТЯГОВОГО ПРИВОДУ ДЛЯ АВТОНОМНОГО  ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Концепция гибридного тягового привода для автономного технологического электротранспорта
The concept of a hybrid traction drivetrain for self-contained technological electric transport
В.М.Скіданов Т.О.Забава
комбінований транспортний засіб, гібридний привод, автономний технологічний електротранспорт
Розглянуто основні принципи побудови гібридних транспортних засобів,  їх класифікацію та можливість побудови технологічного електротранспорту на базі гібридних систем.
Рассмотрены основные принципы построения гибридных транспортных средств, их классификация и возможность создания технологического электротранспорта на базе гибридных систем.
Main principles of construction of hybrid vehicles, their classification and possibility of creation of technological electric transport on the hybrid systems basis are considered.
Управління розвитком складних систем, номер 2, 2010
02 Июль 2010
Управління технологічними процесами

1. Луканин В.Н. Двигатели внутреннего сгорания: / В.Н. Луканин, М.Г. Шатро, И.В.Алексеев. / Высшая школа. - М: 1995. - Т. 1: Теория рабочих процессов. - 369 с.

2. Сурин Е. И Анализ параметров комбинированой энергетической системы электромобил / Е.И. Сурин. Машыностроитель.–2000.–Ч.2.–С.15 – 17.

3.Гульянов Д.И. Особенности расчета гибридного электромобиля / Д.И. Гульянов. Машиностроитель.–1999.–.Ч.10.–С.19–22.

4. Юрченко О.М. Метод визначення параметрів компонентів систем енергоживлення автономних комбінованих електротранспортних засобів // Технічна електродинаміка. – Тематичний випуск  “Силова електроніка та енергоефективність”./ О.М. Юрченко – 2006.- Ч. 2. – С. 111-115.

5. M. Ehsani, Y. Gao, A. Emadi, S. Gay. Modern Electric, Hybryd Electric and Fuel Cell Vehicles:   Fundamentals, Theory and Design // CRS Press, Nov., - 2004. – USA.

6. Anderman, Menahem, Fritz Kalhammer, Donald MacArthur. Advanced Batteries for Electric Vehicle // California Air Resources Board, June. – 2000.

7. D. Assanis, G. Delagrammatikas, R. Fellini, ect. An Optimization Approach to Hybrid Electric Propulsion System Design // The 21-st Worldwide Battery, Hybrid and Fuel Cell Electric Vehicle Symposium & Exhibition.- Monaco.- 2005.- P. 54-59.

8. Юрченко О.М. Особливості роботи двигунів внутрішнього згоряння в складі комбінованих енергоустановок гібридних електромобілів:/
О.М. Юрченко. Збірник наукових праць.- Чернігів: Чернігівський Державний технологічний університет, 2005. - № 25. - С.51 -61.