ЛОКАЛІЗАЦІЯ ДЕФЕКТУ ТИПУ «ТРІЩИНА» НА РЕШІТЧАСТИХ,  ФРАКТАЛЬНИХ ТА ОРНАМЕНТАЛЬНИХ 2-D СТРУКТУРАХ

Локализация дефекта типа «трещина» на решотчастых, фрактальных и орнаментальных 2-d структурах
Localization of defect of type "crack" on fractal and ornamental 2-d structures
О.В.Горда
решітчаста структура, паралелограм, функція кольору, тріщина
Запропоновано метод визначення розташування дефекту типу «тріщина» на регулярних поверхнях об’єктів будівництва за їх візуальним зображенням. Досліджена можливість застосування методу для решітчастих, фрактальних та орнаментальних 2-D структур.
Предложен метод определения рамещенияя дефекта типа «трещина» на регулярных поверхностях объектов строительства по их визуальным изображениям.
The of the definition method placing of defect of type "crack" on regular surfaces of objects of building under their visual images is offered.
Управління розвитком складних систем, номер 3, 2010
26 Ноябрь 2010
Інформаційні технології проектування
  1. Методы компьютерной обработки изображений / Под ред. В.А. Сойфера. –  М.:Физматлит, 2001.
  2. Претт У. Цифровая обработка изображений.‒ Кн. 2. ‒ М.:Мир, 1982.