СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТРІАДНОЇ МЕТОДОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Состояние и тенденции развития триадной методологии управления проектами
Condition and tendencies of the project management triad methodology development
В.А.Рач., О.В.Россошанська., О.М.Медведєва
знання, управління проектами, управління створенням продукту проекту, управління реалізацією проекту, управління взаємодією в проекті, компетентнісний підхід, корпоративна культура, методологія
Запропоновано визначення та розроблено модель базового поняття тріадної методології управління проектами як єдиного цілого трьох складових. Формалізовано основні положення, стан та тенденції розвитку тріадної методології управління проектами.
Разработано определение и модель базового понятия триадной методологии управления проектами как единого целого трех составляющих. Формализованы основные положения, состояние и тенденции развития данной методологии.
Definition and model of the project management triad methodology fundamental term as a single unite, covering three components is developed. Main items, condition and tendencies of this methodology is formalized.
Управління розвитком складних систем, номер 3, 2010
26 Ноябрь 2010
Управління технологічними процесами
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, Луганськ; Луганський державний інститут культури і мистецтв, Луганськ
  1.  Нордстрем К. Бизнес в стиле фанк: Капитал пляшет под. дудку таланта / Кьелл А. Нордстрем, Йонас Риддерстрале. – [5-е изд., испр.]; [пер. с англ. П. Павловский]. – Stockholm: BookHouse Publishing, 2005. –279 c.
  2.  Ципес Г.Л. Менеджмент проектов в практике современной компании / Г.Л. Ципес,А.С. Товб. – М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2006. – 304 с.
  3.  Михеев В.Н. Живой менеджмент проектов /
    В.Н. Михеев. – М.: Эксмо, 2007. – 480 с.
  4.  Креативные технологи управления проектами и программами: Монография / Бушуев С.Д., Бушуева Н.С., Бабаев И.А., Яковенко В.Б., Гриша Е.В., Дзюба С.В., Войтенко А.С. – К.: «Саммит-Книга», 2010. – 768 с.
  5. Воропаев В.И. Системное представление управления проектами: Учеб. Пособие / В.И. Воропаев, Г.И.
  6. Секлетова. – М.: ГОУ ДПО ГАСИС, 2008. – 13 с.
  7. Рач В.А. Управління проектами: практичні аспекти реалізації стратегій регіонального розвитку: навч. посіб. / В.А. Рач, О.В. Россошанська, О.М. Медведєва; за ред. В.А. Рача. – К.: «К.І.С.», 2010. –276 с.
  8.  Баранец Р.Г. Системная триада дефиниций // Международный форум по информации и документации. – 1982. – Т.7. - №1. – С.9-13.
  9.  Руководство по управлению инновационными проектами и программами: т.1, версія 1.2; [пер. на рус. язык под ред. С.Д. Бушуева]. – К.: Наук. світ, 2009. – 173с.
  10. Шарова О.С. Управління формуванням бачення продукту проекту девелопменту на фазі проектування / дис. … канд. техн. наук:05.13.22 / Олена Степанівна Шарова. – К., 2008. – 175 с.
  11. Коляда О.П. Проектно-ориентированная формализация стратегического компонента функциональной деятельности высшего учебного заведения / О.П. Коляда // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. праць. – Луганськ: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, 2008. - №3(27). – С. 81-87.
  12. Рач В.А. Моделювання компетентнісного управління розвитком суб’єктів господарювання з використанням категорії «проектний потенціал» /
    В.А. Рач, О.М. Медведєва, О.В. Россошанська // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. праць. – Луганськ: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, 2008. - №1(25). – С.156-163.
  13. Россошанская О.В. Компетентностный подход в управлении проектами: базовые определения /
    О.В. Россошанская // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. праць. – Луганськ: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, 2007. - №3(23). – С.142-148.
  14. Медведєва О.М. Корпоративна культура та культурний контекст проекту розвитку організації. Частина 1. Основні визначення / О.М. Медведєва // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. праць. – Луганськ: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, 2008. - №3(27). – С.96-103.
  15. Тесля Ю.М. Введение в информатику природы: Монография / Ю.М. Тесля. – К.: Маклаут, 2010. – 255 с.
  16. Кофман А. Введение в теорию нечетких множеств. М.: Радио и связь, 1982. - 432 с.
  17. Гараедаги Дж. Системное мышление: Как управлять хаосом и сложными процесами: Платформа для моделирования архитектуры бизнеса /
    Дж. Гараедаги; [пер. с англ. Е.И. Недбальская]; науч. ред. Е.В. Кузнецова. – Минск: Гревцов Букс, 2010. – 480 с.
  18. Рач В.А. Мягкие проекты: отличительные черты, классификация, масштабность применения // Управління проектами у розвитку суспільства. Тема: Прискорення розвитку організації на основі проектного управління:
    VI між. конф.: тези доп.. – К.: КНУБА, 2009. – С. 156-158.