РОЛЬ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИХ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ РОСІЇ

Роль и особенности применения программно-целевых методов управления на современном этапе развития России
Role and features of application of methods of management program-having a special purpose on the modern stage of development of Russia
С.В.Цюцюра., О.В.Криворучко., М.І.Цюцюра
російські цільові програми (РЦП), програмно-цільовий метод, регіональні програми, цільова програма підприємства (ЦПП), цільова комплексна програма (ЦКП)
Статтю присвячено дослідженню кращої практики використання програмно-цільового методу, який дозволяє реалізувати нагальну потребу в здійсненні інтеграційних процесів в економіці, яка обумовлена зростанням складності, комплексності проблем економічного розвитку продуктивних сил із застосуванням програмно-цільового методу в управлінні проектами
Статья посвященная исследованию лучшей практики использования программно-целевого метода который позволяет реализовать острую необходимость в осуществлении интеграционных процессов в экономике с применением программно-целевого метода в управлении проектами.
The article devoted to research of the best practice of the use of method program-having a special purpose which allows to realize an urgent necessity in realization of integration processes in an economy with the use of method program-having a special purpose in the project management.
Управління розвитком складних систем, номер 5, 2011
28 Январь 2011
Управління проектами
  1. Румянцева З.П. Общее управление организацией: принципы и процессы: 17-модульная программа для менеджеров «Управление развитием организации». Модуль 3. – М.: «ИНФРА-М», 1999. – 336 с.
  2. Ременников В.Б. Разработка управленческого решения: Учеб. пособие для вузов. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2000. - 140 с.
  3. Смирнов Э.А. Управленческие решения. – М.: ИНФРА-М, 2001. – 264 с. – (Серия «Вопрос-ответ»).
  4. Фатхутдинов Р. А. Управленческие решения: Учебник. 4-е изд., перераб. и доп. - М.: ИНФРА-М, 2001. - 283 с.
  5. Юкаева В.С. Управленческие решения: Учеб. Пособие. - М.: Аудит, Издательский дом "Дашков и КО", 1999. - 292 с.
  6. Голоктеев К., Матвеев И. Управление производством: инструменты, которые работают., - Санкт-Петербург: Питер, 2008. ISBN 978-5-91180-599-9
  7. Литягин А.А. и др. Реальное целевое управление. Практика реального внедрения и использования GOAL-технологии А. Литягина. — Альпина Паблишерз, 2010. — 352 с. — ISBN 978-5-9614-1071-6.