Інноваційні механізми інтуїтивного управління проектами та програмами

Инновационные механизмы интуитивного управления проектами и программами
Innovative mechanisms for yntuytyvnoho management projects and programs
С.Д.Бушуєв., Ю.В.Яцишин
інноваційні механізми, інтуїтивне управління, управління проектами та програмами розвитку державних фінансів
Розглянуто інноваційні механізми управління програмами та проектами, які базуються на аксіологічній, математичній та  емпіричній формах інтуїції. Описано досвід застосування інтуїції в управлінні програмами розвитку державних фінансів.
Рассмотрены инновационные механизмы управления программами и проектами, которые базируются на аксиологической, математической и эмпирической формах интуиции. Описан опыт применения интуиции в управлении программами развития государственных финансов.
We consider innovative mechanisms for managing programs and projects based on axiological, mathematical and empirical forms of intuition. We describe experience of intuition in management development programs of public finance.
Управління розвитком складних систем, номер 6, 2011
28 Январь 2011
Управління проектами
Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ; Державна навчально-наукова установа  «Академія фінансового управління», Київ

1. Корнилов И., Философия техники П.К.Энгельмейера, [Електронний ресурс],  — Режим доступу http://www.metodolog.ru/00195/00195.html

2.Бушуєв С.Д. Креативные технологии проектами и программами / Бушуєв С.Д.,Бушуєва Н.С.,Бабаев И.А., Яковенко В.Б., Гриша Е.В., Дзюба С.В., Войтенко А.С. : монография /. –К.: «Саммит-Книга», 2010. -768 с.: ил.

3. Гришунин С.И., Возможна ли современная наука без интуиции: Модели творческой интуиции в контексте науки, философии ипрогнозирования. / С.И. Гришулин.- Изд.2-е, испр.. _М.: Издательство ЛКИ, 2008. -160 с.

4. Керівництво з управління інноваційними проектами в програмами організацій: Монографія. Перекл. на українську мову під ред. проф. Ярошенко Ф.О./ К.: Новий друк, 2010. 160 с. - Бібліогр.: з 158-160

5. Брушлинский A.B. Мышление и npoгнозирование (логико-психологический анализ). М.: Мысль. 1979.-230 с.

6. Ирина В.Н., В мире научной интуиции / В.Н. Ирина,
А.А. Новиков.- М., 1978.

7. Машенцев А. В, Интуиция и ценностная ориентация в познании; дис.. на соискание ученой степени кандидата философских наук: 09.00.01 / А.В. Машенцев . –СПб.,

2003, -212 с.

8. Лосский Н.О. Обоснования интуитивизма /
Н.О. Лосский.- СПб.: Стасюлевич, 1908.

9. Степаносова О. В. Мотивация и интуиция в регуляции вербальных прогнозов при принятии решений /
О.В. Степаносова, Т.В. Корнилова
// Когнитивная психология, 2006. -№2. –С.60-68.

10. Тихомиров О.К. Психология мышления/
О.К. Тихомиров
.- М., 1984.

11. Кедров Б. М. Микроанатомия великого открытия /Б.М. Кедров.- М., 1970.

12. Выготский Л. С. Избранные психологические исследования. М., 1956.

13. Азаров Н. Я., Ярошенко Ф. А., Бушуев С. Д. Инновационные механизмы управления программами развития / Н.Я. Азаров, Ф.А. Ярошенко, С.Д. Бушуев. —«Саммит-Книга», 2011. — 528 с.