ІННОВАЦІЙНІ МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МОРСЬКИХ ТРАНСПОРТНИХ КЛАСТЕРІВ

Инновационные механизмы управления программ развития морских транспортных кластеров
Іnnovative mechanisms for managing program development of maritime transport cluster
С.Д.Бушуєв., Б.Ю.Козир
управління розвитком складних систем, креативні шаблони, додана цінність
Досліджено інноваційні механізми управління розвитком морських транспортних кластерів на основі інтегрованої моделі.
Исследованы инновационные механизмы управления развитием морских транспортных кластеров на основе интегрированной модели.
Investigated innovative ways to control the development of maritime transport cluster on the basis of the integrated model.
Управління розвитком складних систем, номер 7, 2011
25 Ноябрь 2011
Управління проектами

1. Портер, Майкл. Э. Конкуренция / пер. с англ.: уч. пос.- М.: Издательский дом «Вильямс», 2001. — 495с.

2.Азаров Н.Я. Инновационные механизмы управления программами развития / Н.Я. Азаров,  Ф.А. Ярошенко,  С.Д. Бушуев. -«Саммит-Книга», 2011. – 528 с.

3. Керівництво з управління інноваційними проектами і програмами організацій/ Під ред.
Ярошенко Ф.О. - /К: Новий друк, 2010, - 160с.

4. Смирнова Е.А. Управлениецепями поставок: Учебное пособие.– СПб.: Изд-во СПбГУЭФ, 2009.– 120 с.