Вибір судна для реалізації проектів ефективних морських перевезень

Выбор судна для реализации проектов эффективных морских перевозок
The choice of vehicles for the realization of projects эffektyvnыh marine transport
І.П.Покотілов., К.В.Кошкін
проекти перевезень, фактори вибору типу суден, економіко-математична модель
Розглянуто основні фактори, які впливають на прийняття управлінських рішень відносно кількості і типу суден для реалізації проектів морських перевезень. Запропоновано економіко-математичну модель визначення кількості суден.
Рассмотрены основные факторы, которые влияют на принятие управленческих решений относительно количества и типа судов для реализации проектов морских перевозок. Предложенная экономико-математическая модель определения количества судов.
In the article address the Main Factors, who vlyyayut for Adoption upravlencheskyh solutions otnosytelno numbers of and types of ships for the realization of projects marine traffic. Predlozhennaya economic and matematycheskaya model for determining the numbers of judicial power.
Управління розвитком складних систем, номер 7, 2011
25 Ноябрь 2011
Управління проектами
Херсонський економічно-правовий інститут,  Херсон

1. Фролов К.В., Резер С.М., Казаков Ю.К. Состояние и перспективы формирования концепции развития  транспорта мира до 2000 г. //Транспорт: наука, техника, управление, 1995. - №3. – С. 2-21.

2. Всё о торговом флоте Украины. 2008. Справочник. – Одесса: Порты Украины, 2008. – 188 с.

3. Проектний анализ: теоретические основы оценки проектов на морском транспорте.Учебное пособие. /под ред. Лапкиной И.А. - Одесса: Феникс, 2008. – 416 с.

4. Обзор морского транспорта, 2009 год. Доклад Секретариата ЮНКТАД. – Женева: Издание Организации Объединенных наций, 2009. – 247 с.

5. Белова Н.М. Порівняльний аналіз проектів стратегій судноплавної компанії//www.nbuv.gov.ua

6. Покотілов І.П. Проект створення світового морського реєстру України як напрямок підвищення конкурентноспроможності українського суднобудування// «Управління проектами та розвиток виробництва» Зб. наукових праць: Луганськ: Східно-український національний університет ім.. В. Даля - № 1 – 2011. –
С. 121-127.

7. Логачев С.И. Мировое судостроение: современное состояние и перспективы развития / С.И. Логачев,
В.В. Чугунов. – СПб.: Судостроение, 2001. – 312 с.

8. Тынкевич М.А. Экономико-математические методы (Исследование операций) [Электронный ресурс. Доступно с сайта http://vtit.kuzstu.ru/books