УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЯМИ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЕКТІВ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМСТВА В ПРОГРАМНОМУ СЕРЕДОВИЩІ MS PROJECT

Управление портфелями энергетических проектов современного предприятия в программной среде MS Project
A management the brief-cases of power projects of modern enterprise is in the software environment of MS Project
І.Б.Семко
енергетичні проекти, портфелі проектів, програмне середовище MS Project
Розглянуто питання переваги впровадження проектного підходу, а також застосування спеціалізованого програмного забезпечення в управлінні енергетичними об’єктами на прикладі компанії, що працює в сфері хімічної промисловості.
Рассмотрен вопрос преимущества внедрения проектного подхода, применения специализированной программной продукции в управлении энергетическими объектами на примере компании, которая работает в сфере химической промышленности.
The question of advantage of introduction of project approach is examined, applications of the specialized programmatic products in a management power objects on the example of company which works in the field of chemical industry.
Управління розвитком складних систем, номер 8, 2011
25 Ноябрь 2011
Управління проектами
Черкаський державний технологічний університет, Черкаси
  1. Самсонов В.С., Вяткина М.А. Экономика предприятия энергетического комплекса. –М.: Вища школа, 2003.– 416 с.
  2. Рогалев Н.Д., Зубкова Н.Д. Экономика энергетики. – М.: МЭИ, 2005. – 288 с.
  3. Ламакин Г.Н. Основы менеджмента в энергетике: учебное пособие. – Тверь, 2006. – 208 с.
  4. Ильин Н.И., Лукманова И.Г., Шапиро В.Д. и др. Управление проектами. – СПб.: «Два-ТрИ», 1996. – 610 с.
  5. Ковалко М.П., Денисюк С.П. Енергозбереження – пріоритетний напрямок державної політики України. – К.: УЕЗ, 1998. – 506 с.
  6. Харитонов Ю.Н., Морозова Н.В. Особенности формирования содержания проектов реконструкции системы электроснабжения // Тези доповідей VІІІ Міжнародної конференції «Управління проектами у розвитку суспільства». – К.: КНУБА, 2010. – С.211.
  7. Харитонов Ю.Н., Морозова Н.В. Основные показатели и индикаторы реконструкции систем электроснабжения теплоснабжения // Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи». – Миколаїв: НУК, 2010. – С.335-337.
  8. Харитонов Ю.Н. Управление коммуникациями в проектах реконструкции муниципальных систем теплоснабжения // Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи». – Миколаїв: НУК, 2010. – С.329-331.
  9. Подтинніков О.В. Розвиток енергетики – економічна стабільність держави // Тези доповідей V Міжнародної конференції «Управління проектами у розвитку суспільства». – К.: КНУБА, 2008. –С.160-163.
  10. Подтынников А.В. К вопросу об энергосберегающих технологиях // Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи». – Миколаїв: НУК, 2010. – С.252-255.
  11. Семко І.Б. Управління портфелями енергетичних проектів сучасного підприємства // Тези доповідей VІІІ Міжнародної конференції «Управління проектами у розвитку суспільства». – К.: КНУБА, 2011. –С.201-203.