ОГЛЯД ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОПІДПРИЄМСТВ

Обзор программных продуктов финансово-економического анализа деятельности энергопредприятий
Review of software products of financial-economic analysis of activity of энергопредприятий
Л.О.Левченко., О.П.Кілянчук., О.Ю.Повханич
фінансовий аналіз, фінансові параметри, програмні пакети,  статистична обробка даних
Запропоновано огляд порівняльних характеристик найбільш поширених на ринку систем автоматизації фінансового-економічного аналізу. Розглянуто сучасні програмні пакети вітчизняного виробництва, виділено їхні недоліки та переваги. Доведено необхідність розробки нової програмної системи діагностики стану  енергопідприємств за показниками рівня фінансової безпеки.
Предложен обзор сравнительных характеристик наиболее распространенных на рынке систем автоматизации финансово-экономического анализа. Рассмотрены современные пакеты программ отечественного производства, выделены их недостатки и преимущества. Доказана необходимость разработки новой программной системы диагностики состояния энергопредприятий по показателям уровня финансовой безопасности.
The review of comparative descriptions of the most widespread at the market systems of automation of financial-economic analysis is offered in the article. The modern packages of softwares of domestic production are considered, their failings and advantages are selected. The necessity of development of the new programmatic system of diagnostics of the state of энегропредприятий is well-proven on the indexes of financial strength security.
Управління розвитком складних систем, номер 8, 2011
25 Ноябрь 2011
Інформаційні технології в економіці
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ
  1. Шеховцева Л..С. Методология разработки стратегии развития окраинного региона страны в условиях ОЭЗ: Межвуз. сб. науч. тр. / под ред. проф Ивченко В.В. – Калининград: Калининград ун-т,  2000. С. 20-32.
  2. ИБРАЭ РАН. Программы для анализа безопасности АЭС [ Електронний ресурс]. – Режим доступа: http://www.ibrae.ac.ru/
  3. Бізнес-Софт – Програмні продукти для фінансового аналізу підприємств [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://www.i2r.ru/
  4. Швиданенко Г.О., Сучасна технологія діагностики фінансово-економічної діяльності підприємства: монографія – К.: КНЕУ, 2002. – 192 с.
  5. Ізмайлова К.В. Сучасні технології фінансового аналізу: Навч. посіб. – К.: МАУП, 2003. – 148 с.: іл.