НАПРЯМИ ДИСЕРТАЦІЙНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ»

НАПРАВЛЕНИЯ ДИССЕРТАЦИОННЫХ НАУЧНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ «УПРАВЛЕНИЕ ПРОЕКТАМИ И ПРОГРАММАМИ»
DIRECTIONS DISSERTATION RESEARCH SPECIALTY "PROJECT AND PROGRAM MANAGEMENT"
С.Д. Бушуєв., В.Д. Гогунський., К.В. Кошкін
управління, проекти, спеціальність, паспорт, формула, напрями досліджень
Обґрунтовано зміст напрямів дисертаційних досліджень зі спеціальності «Управління проектами та програмами».
Обосновано содержание направлений диссертационных исследований по специальности “Управление проектами и программами”.
The content areas of dissertation research specialty Project and Program Management.
Управління розвитком складних систем, номер 12, 2012
23 Октябрь 2012
Управління проектами
Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ; Одеський національний політехнічний університет, Одеса; Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаїв
  1. Формула та напрями наукових досліджень зі спеціальності «Управління проектами та програмами» / С.Д. Бушуєв., В.Д. Гогунський., І.В. Кононенко., // Управління проектами: стан та перспективи : VIII Міжнар. наук.-практ. конф. – Миколаїв : НУК, 2012. – С. 28 – 31.