СТРАТЕГІЧНА ДОВІРА ЯК ФАКТОР ЕФЕКТИВНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН

СТРАТЕГИЧЕСКОЕ ДОВЕРИЕ КАК ФАКТОР ЭФФЕКТИВНОСТИ ОРГАНИЗАЦИОННЫХ ИЗМЕНЕНИЙ
STRATEGІCHNA Dovira UC FACTOR EFEKTIVNOSTІ ORGANІZATSІYNIH ZMІN
Н.С. Бушуєва., В.В. Гоц
управління проектами, управління довірою, програма організаційного розвитку, довіра, стратегічна довіра
Визначено поняття стратегічної довіри в програмах організаційного розвитку. Визначено індикатори, які дають змогу оцінити рівень стратегічної довіри в організації з метою подальшого врахування в реалізації програми організаційного розвитку.
Определено понятие стратегического доверия в программах организационного развития. Определены индикаторы, позволяющие оценить уровень стратегического доверия в организации с целью последующего учета в реализации программы организационного развития.
Viznacheno ponyattya strategіchnoї dovіri in programa organіzatsіynogo rozvitku. Viznacheno іndikatori, yakі dozvolyayut otsіniti rіven strategіchnoї dovіri in organіzatsії s metoyu away vrahuvannya in realіzatsії progr organіzatsіynogo rozvitku.
Управління розвитком складних систем, номер 12, 2012
23 Октябрь 2012
Управління проектами
  1. Бушуева Н.С  Модели и методы проактивного управления программами организационного развития.- К.: Наук. світ, 2007. – 270 с.
  2. Бушуєв С.Д., Морозов В.В. Динамічне лідерство в управлінні проектами: Монографія / Українська асоціація управління проектами. – 2-е вид. – К.:, 2000. – 312с. – Рос. Мовою.
  3. Бушуев С.Д., Бушуева Н.С., Бабаев И.А., Яковенко В.Б., Гриша Е.В., Дзюба С.В., Войтенко А.С. Креативные технологи управления проектами и программами: Монография. – К.: Саммит-Книга, 2010.-768с.
  4. Дж. Родни Тернер Руководство по проектно-ориентированному управлению / Пер. с англ. Под общ. ред. Воропаева В.И. - М.: Издательский дом Гребенникова, 2007. – 550 с.
  5. Фукуяма Ф. Доверие: социальные добродетели и путь к процветанию: Пер. с англ. / Ф. Фукуяма. — М.: ООО «Издательство ACT»: ЗАО НПП «Ермак», 2004. — 730 с.
  6. Шо Роберт Б. Ключи к доверию в организации: Результативность, порядочность, проявление заботы. – М.: Дело, 2000. – 272с.
  7. Мескон Майкл Х., Альберт Майкл, Хедоури Франклин Основы менеджмента, 3-е издание: Пер. с англ. – М.: ООО «И.Д. Вильямс», 2012. – 672с
  8. Кови С. мл., Скорость доверия: То, что менует все / Стивен Кови-мл., Ребекка Меррилл; Пер. с англ. – М.: Альпина Паблишерз, 2010. – 425с.
  9. Скрипкина Т.П. Психология доверия: Учеб. пособие для студ. высш. пед. учеб. заведений – М.: Издательский центр «Академия», 2000. – 264 с.
  10. Купрейченко А.Б. Психология доверия и недоверия. – М.: Изд-во «Институт психологии РАН», 2008. -571 с.
  11. Лайкер Дж. Дао Toyota: 14 принципов менеджмента ведущей компании мира / Джефри Лайкер; Пер. с англ. – 4-е изд. – М.: Альпина Бизнес Букс, 2008. – 402 с.