ТЕХНОЛОГІЯ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ВЕРСТАТНИХ ОПЕРАЦІЙ

Технология моделирования процессов автоматизированного проектирования станочных операций
Technology modeling of computer-aided design machining operations
В.М.Міхайленко., Д.Л.Кобець
моделювання, процеси проектування, автоматизоване проектування, верстатні операції
Розглянуто  елементи технології моделювання процесів автоматизованого проектування верстатних операцій.
Рассмотрены элементы технологии моделирования процессов автоматизированного проектирования станочных операций.
The article discusses the elements of technology computer aided design process modeling machining operations.
Управління розвитком складних систем, номер 5, 2011
28 Январь 2011
Інформаційні технології проектування
Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ; Хмельницький національний університет, Хмельницький
  1. Бартеломью Д. Стохастические модели социальных процес сов/ Д. Бартеломью//. – М.: Финансы и статистика 1985. - 295 с.
  2. Беляев В.К. Какой должна быть норма труда в условиях рынка / В.К. Беляев // Человек и труд. - 1997. - №8. - С. 99- 104.
  3. Бельтюков Е.А, Организация работ и стимулирование технического обслуживания машиностроительного производства /Е.А. Бельтюков// Проблеми праці, економіка та моделювання. – Збірник наукових праць., Ч.І. Хмельницький: ТУП,- 1997 – с.35 – 38.
  4. Богиня Д.П. Ефективність і нормування праці в системі ринкової економіки: Зб. наукових праць "Проблеми праці, економіки та моделювання." - Хмельницкий, 1997, - с,3 - 13.
  5. Эмерсон Г.: „Двенадцать принципов производительности” (1912);
  6. Эпштейн Д.И. Методические положения по укрупненному нормированию станочных робот на основе однострочных нормативов времени/ Д.И. Эпштейн //. — Л,: Изд-во ЛИЭН, 1963.
  7. Эфрон Б. Нетрадиционные методы многомерного статистического анализа: сб.статей: Пер. с англ./ Предисловие Ю.П. Адлера, Ю.А. Кошевника.- М.: Финансы и статистика, 1988.-263 с.: ил.
  8. Оборський Г.О. Наукові основи забезпечення параметричної надійності та динамічної якості технологічних систем прецизійної обробки: дис... д-ра наук: 05.03.01 - 2006.
  9. Zaloga V.A., Krivoruchko D.V. Prediction of the Tool-Workpiece Interaction Force in Machining Operations with Small Undeformed Chip Thickness// Lucrarile Stiintifice Ale Simpozionului International "Universitaria ROPET 2001": Inginerie Mecanica. -Petrosani: Unіversity of Petrosani, 2001. -Vol.2. –P. 159- 164.
  10. U/ Heisel, D.V. Krivoruchko, V.A. Zaloga, M. Storchak. Cause Ananlysis of Errors in Prediction of Orthogonal Cutting Performances // Proceedings of the 10th CIRP International Workshop on Modeling of Machining Operations. August 27-28, 2007 Reggio Calabria, Italy. – Universina Della Calabria, 2007. – (470 c.) C. 141 - 148.