ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ МІСТА

Проектный подход как инновационный механизм развития системы водоснабжения города
Project approach as innovative mechanism of development of the water of city
В.М.Міхайленко., О.Л.Соловей
процес, фази життєвого циклу, модель життєвого циклу, проектування, параметри моделі
Розглянуто основні аспекти використання проектного підходу, як одного з інновацій механізмів розвитку систем водопостачання міста. Охарактеризовано головні аргументи щодо використання проектного підходу для розвитку систем водопостачання міста. Побудовано модель життєвого циклу проекту розвитку систем водопостачання міста.
Рассмотрены основные аспекты использования проектного подхода, как одной из инноваций механизмов развития систем водоснабжения города. Охарактеризованные главные аргументы относительно использования проектного подхода для развития систем водоснабжения города. Построенная модель жизненного цикла проекта развития систем водоснабжения города.
The basic aspects of the use of project approach are considered, as one of innovations of mechanisms of development of the water of city systems. Described main arguments in relation to the use of project approach for development of the water of city systems. Built model of life cycle of project of development of the water of city systems.
Управління розвитком складних систем, номер 5, 2011
28 Январь 2011
Інформаційні технології проектування
  1. Кулик Ю.В. Оптимизация проектируемых трубопроводных систем: Учебное пособие/Ю.В.Кулик. - К.: УМК ВО, 1991. - 152 с.
  2. Форкун Ю.В. Обобщенная модель оптимальной оценки управляемости многомерных коммуникационных сетей в условиях их планового развития /Ю.В. Форкун , В.М. Михайленко,
    И.В. Форкун //
    Збірник наукових праць українського державного морського технічного університету.- М.: 1999.-№2(362).-с.101-111.
  3. В.М. Міхайленко Інформаційно-аналітичне забезпечення системи управління проектом розвитку комунікаційних мереж / В.М. Міхайленко, Ю.В.Кошарна  // Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі: проблеми науки, практики та освіти: Зб. наук. праць Міжнародної наук.-практ. конф.- К.: Вид-во Європ. ун-ту, 2006.-Т.З.-с. 33-36.
  4. А.Г. Евдокимов Моделирование и оптимизация потокораспределения в инженерных сетях /
    А.Г. Евдокимов, А.Д. Тевяшев, В.В. Дубровський. -М.: Стройиздат, 1990.-368с.
  5. Бушуев С.Д., Гурин Э.А.  Инвестиционные инструменты проектного менеджмента /
    С.Д. Бушуев, Гурин  Э.А. . – К.: Укр. ИНТЭИ, 1998. – 184 с.